Ataungo Udalaren INFORMAZIO ZUZENA Whatsappez bidez jasotzeko aukera duzue. Mezuak jaso nahi badituzue:
1. GORDE zuen telefono mugikorreko KONTAKTUETAN 616 758 758 telefono-zenbakia.
2. BIDALI Whatsapp mezua: “INFORMAZIOA JASO NAHI DUT” 616 758 758 Telefonora.
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
JOXEMIEL BARANDIARAN JAKINTZA 3B |
ATAUN |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 09:30 IXTCHEL IRASTORZA |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3 JAKINTZA 3B |
ATAUN |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 10:30 OINATZ AIZPURUA |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
AITXURI JOXEMIEL BARANDIARAN 4
|
ZEGAMA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 09:45 EKHI A. – JULEN A. – ENAITZ A. – ABDOU.
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JAKINTZA 3A JOXEMIEL BARANDIARAN 3A
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 16:00 ZUHATZ SUKIA
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3B OLABERRIA
|
ATAUN |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 17:15
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
LAIOTZ JOXEMIEL BARANDIARAN 3C
|
SEGURA |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 16:30 AMETS SUKIA
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4A LARDIZABAL
|
ATAUN |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 17:15
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
SAN ANDRES JOXEMIEL BARANDIARAN 4B
|
ORMAIZTEGI |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 17:15 KONOR IRASTORZA
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4D UGARO 4B
|
ATAUN |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 17:40
|
NESKA ALEBINAK |
ATLETISMOA |
60M. – 60M.H. – 1000M. – 4X60M. PISUA – LUZERA - ALTUERA |
ORDIZIA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 09:45 SARA E. – ARENE E. – LEIRE I. |
NESKA ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
HERNANI JOXEMIEL BARANDIARAN
|
DONOSTIA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 16:30
|
NESKA ALEBINAK |
PALETA |
PELLO ERROTA A JOXEMIEL BARANDIARAN
|
ZUMAIA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 16 :30
|
MUTIL ALEBINAK |
ATLETISMOA |
60M. – 60M.H. – 1000M. – 4X60M. PISUA – LUZERA - ALTUERA |
ATAUN |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 09:45 JAGOBA A. – ARATZ L. – ENEKO I. AXEL – AITOR K. |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
ZESTOA JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
DONOSTIA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 18:00 |
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
JAKINTZA 3A JOXEMIEL BARANDIARAN
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 10:30 NEHIA S. – IZARO V. – JUNE A. ENERITZ D. – NAROA P. – JOANE Z. |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
URDANETA 3C JOXEMIEL BARANDIARAN 3
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 10:15 MARTIN K. – ARATZ L. – ANER M. JULEN M. – SUSTRAI M. |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4 LA SALLE 4A
|
ATAUN |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 09:00 UDAI R.
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3A AITA IPARRAGIRRE 3B |
ATAUN |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 17:00
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
MURUMENDI JOXEMIEL BARANDIARAN 3B
|
BEASAIN |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 16:45 IÑIGO ARELLANO
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3C JAKINTZA 3A
|
ATAUN |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 17:15
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
SAN BENITO 4 JOXEMIEL BARANDIARAN 4A
|
LAZKAO |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 16:15 JON ERAUSKIN
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4B UGARO 4A |
ATAUN |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 17:30
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JAKINTZA 4C JOXEMIEL BARANDIARAN 4D
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 16:45 UDAI RAMIREZ
|
NESKA ALEBINAK |
ARETO FUTBOLA |
JAKINTZA 5A JOXEMIEL BARANDIARAN
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 09:00 MAIALEN J. – JUNE R. – MADDI U. – NAIA A. |
MUTIL ALEBINAK |
ARETO FUTBOLA |
SAN BENITO 5B JOXEMIEL BARANDIARAN 5A
|
LAZKAO |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 09:45 ANARTZ G. – IÑAKI A. – DUARTE D.
|
MUTIL ALEBINAK |
ARETO FUTBOLA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5B LA SALLE 5B |
ATAUN |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 10:00 AIMAR AIERBE. |
BENJAMINAK ALEBINAK |
MENDIZALETASUNA |
ESKOLARTEKO IBILALDI NEURTUA |
ATAUN |
MARTXOAK, 8 IGANDEA 08:30
|
Jadanik jakingo duzuen bezala, Gipuzkoako Mendizale Federazioak aurtengo Goierriko Eskolarteko Mendi Lehiaketa antolatzeko ardura Ataun Kirol Elkarteari eman dio.
Hori dela eta, bi ibilbide antolatu dira: bata luzea, 3 ordu eta erdikoa eta bestea motza, 2 ordukoa gutxi gorabehera.
Bi ibilbideek irteera eta helmuga eskola ondoan dagoen Auzoeta kiroldegian izango dute. Parte hartzaileek 08:30etatik 09:00etara bitartean irtetzeko aukera izango dute. Antolatzaileek aurretik izena ematea eskertuko lukete. Horretarako korreo helbide bat jarri dute:
E-mail hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta izatea behar duzu hau ikusteko.
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN SAN BENITO 4B
|
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 09:30 INTZA MAIZA |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3 SAN BENITO 3E
|
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 10:15 NICOLAS CONTRERAS |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
SAN ANDRES 4A JOXEMIEL BARANDIARAN 4
|
ORMAIZTEGI |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 10:15 ABDOU. – KONOR I. – JON E. – ENAITZ I.
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
AITA IPARRAGIRRE 3A JOXEMIEL BARANDIARAN 3B
|
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 118:30
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3C AITXURI |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:15
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
LIZEO 4B JOXEMIEL BARANDIARAN 4A
|
BEASAIN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:00 ENAITZ ARTOLA |
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4B JAKINTZA 4E |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:00 |
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
AITA IPARRAGIRRE 4C JOXEMIEL BARANDIARAN 4D
|
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 18:45
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5B JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 18:15 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5D AITXURI
|
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:30
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 6A LARDIZABAL |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:45
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5D LARDIZABAL |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 18:00 |
NESKA ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN LIZEO 5A
|
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 11:00 OLATZ IRASTORZA |
NESKA ALEBINAK |
PALETA |
LARDIZABAL JOXEMIEL BARANDIARAN |
AIA |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 16 :00 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5A MURUMENDI 5B |
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 11:45 IÑAKI ARRATIBEL
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN LA SALLE 5A |
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 12:30 MARKEL GALPARSORO |
NESKA – MUTIL ALEBINAK |
KROSA |
1300M. |
ORDIZIA (OIANGU) |
OTSAILAK, 22 IGANDEA 11:45 |
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
ATSEDENA
|
|
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKUBALOIA |
LARDIZABAL 3A JOXEMIEL BARANDIARAN 3
|
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 7 LARUNBATA 09:15 SUSTRAI M. – ZUHATZ S. – AMETS S. EKAITZ A. – OINATZ A. |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4 LARDIZABAL 4A
|
ATAUN |
OTSAILAK, 7 LARUNBATA 09:30 JULEN ARAMENDI
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
LARDIZABAL B JOXEMIEL BARANDIARAN 3A |
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 16:30 NICOLAS CONTRERAS |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3B LA SALLE |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:30 |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
LIZEO 3 JOXEMIEL BARANDIARAN 3C |
BEASAIN ANTZIZAR |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:15 XIKER ETXEBERRIA |
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4A JAKINTZA 4D |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:00 |
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4D LIZEO 4A |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:15 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5A JOXEMIEL BARANDIARAN 5D |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:45 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
LARDIZABAL JOXEMIEL BARANDIARAN 5B
|
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 18:00 ENEKO IMAZ
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
AITXURI JOXEMIEL BARANDIARAN 6A |
ZEGAMA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 16:15 UNAX BARANDIARAN
|
NESKA - MUTIL ALEBINAK |
ATLETISMOA |
60M. – LUZERA - PIXUA
|
ORDIZIA |
OTSAILAK, 7 LARUNBATA 09:15 OLATZ I. – AIMAR A. – ENEKO I. – ARATZ L. – AITOR K. |
NESKA – MUTIL ALEBINAK |
HERRI KIROLAK |
GIZA PROBA – SOKATIRA – TXINGA ZAKUA – KOSKOLAK |
ORDIZIA |
OTSAILAK, 7 LARUNBATA 10:45
|
NESKA MUTIL ALEBINAK |
KROSA |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA |
HERNANI |
OTSAILAK, 8 IGANDEA 10:00 |
ATAUN KIROL ELKARTEA |
|||||
TOKIA |
EGUNA |
ORDUA |
KIROLA |
MAILA |
PARTIDA |
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:20 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
LARDIZABAL 3 JOXEMIEL BARANDIARAN 3A |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:45 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3B LA SALLE |
BEASAIN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
18:00 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
LIZEO 3 JOXEMIEL BARANDIARAN 3C |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:15 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4A JAKINTZA 4D |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:30 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4D LIZEO 4A |
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
18:45 |
ESKU PILOTA |
ALEBINAK |
LARDIZABAL JOXEMIEL BARANDIARAN 5B |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
18:00 |
ESKU PILOTA |
ALEBINAK |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5A JOXEMIEL BARANDIARAN 5D |
ZEGAMA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:00 |
ESKU PILOTA |
ALEBINAK |
AITXURI JOXEMIEL BARANDIARAN 6A |
IDIAZABAL |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
20:00 |
ESKUZ BINAKA |
MUTIL INFANTILAK |
ATXURBIDE ATAUN |
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN URDANETA 4B |
ATAUN |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 11:00 JUNE ANZA |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3 UEDANETA 3C
|
ATAUN |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 09:00 XIKER ETXEBERRIA |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4 LA SALLE 4A
|
ATAUN |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 10:00 UDAI RAMIREZ
|
NESKA ALEBINAK
|
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN AITA IPARRAGIRRE 5A
|
ATAUN |
ATZERATUTA
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5D JOXEMIEL BARANDIARAN 5B |
ATAUN |
URTARRILAK, 30 OSTIRALA 17:15 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BERANDIARAN 6A JOXEMIEL BARANDIARAN 5A
|
ATAUN |
URTARRILAK, 30 OSTIRALA 17:00
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
LIZEO 5B JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
BEASAIN |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 09:15 UNAX A. – LOGAN I. – JAGOBA A. |
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
URDANETA 5C JOXEMIEL BARANDIARAN 5B
|
ORDIZIA |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 10:15 TELMO M. – UNAX B. – UNAI E. |
BENJAMINAK ALEBINAK |
MENDIZALETASUNA |
OLABERRIA – ARANTZAMENDI – ATAUN |
OLABERRIA |
OTSAILAK, 1 IGANDEA 09:00 SAN MARTINGO PLAZAN
|
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN LAIOTZ 4
|
ATAUN |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 10:30 GOIURI ARRUABARRENA |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3 AITA IPARRAGIRRA 3 |
ATAUN |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 09:30 MARTIN KEREJETA |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4 URDANETA 4B |
ATAUN |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 08:30 ENAITZ IZAGIRRE
|
NESKA ALEBINAK
|
ESKUBALOIA |
AITXURI JOXEMIEL BARANDIARAN
|
ZEGAMA |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 08:15 MAIALEN J. – JUNE R. – NAIA A. – SARA E.
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 6 JOXEMIEL BARANDIARAN 5D |
ATAUN |
URTARRILAK, 16 OSTIRALA 17:00 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
AITXURI 5 JOXEMIEL BARANDIARAN 5B |
ZEGAMA |
URTARRILAK, 16 OSTIRALA 16:30 JAGOBA APALATEGI |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
LARDIZABAL JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
ZALDIBIA |
URTARRILAK, 16 OSTIRALA 18:00 HODEI ZABALETA |
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
SAN BENITO 5A JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
LAZKAO |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 09:45 MIKEL A. – IÑAKI A. – DUARTE D. |
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
UGARO JOXEMIEL BARANDIARAN 5B |
LEGORRETA |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 09:15 AXEL G. – HODEI Z. – AITOR K. |
NESKA - MUTIL ALEBINAK |
KROSA |
NESKAK : 1300M. MUTILAK : 1800M.
|
LAZKAO |
URTARRILAK, 18 IGANDEA 09 :30
|
Atzo, larunbata, urtarrilak 3, jokatu ziren txapelketa honi dagozkien azken partiduak, hau da finalak. Sei egunetan zehar, 72 partidu jokatu dira, 128 neska-mutikok parte hartu dute txapelketan eta sei txapeldunetatik, hiru herritarrak izan dira. Hauek dira finaletako emaitzak , txapeldunak eta azpitxapeldunak:
FINALAK
Bihar, larunbata, urtarrilak 2, goizeko 10etan, Auzoeta kiroldegian ospatu diren eskuzko binakako pelota txapelketa finalak jokatuko dira, maila guztietan. Hasi 2006 urtetetik (Benjaminak) 2001 urtera arte (Alebinak). Horrez gain, neskak paleta txapelketa finala jokatuko dute. Hauek dira finalak: