IRAUPEN LUZEKO
VIII. MENDI- IBILALDIA
Eguna- 2015eko maiatzaren 10a, igandea
Irteera ordua: goizeko 06:30ean
Tokia: Auzoeta kiroldegia, eskola ondoan
Kilometroak: 48
Iraupena: 9-11 ordukoa
Ibilbidea:
AUZOETA kiroldegia- Astigarraga- Iturralde- Ubarrieta- Lizardi- Altzanipe- Zelaieta- Intxaurrondo- Kurtuitz- Kalakasene- Otelarre- Belardiaundi- Urdangarin- Gartzagu- Aldarreta- Txintxaleku- Irumugata (Esparru)- Andrelorriaga- Arantzazumendi- Atxurbide/Urrezuloko harmurea- Lizarragabea - Ormaolatza- Aietsu- Praalata- Izozko gaina- AREATZA- Saratsamendiko mikeletetxea- Igartza- Intsusburu- Berrenoako galtzada- Beritzeta- Irumugata- Txaradigorri- Askoako lepoa- LIZARRUSTI-Allekoko lepoa- Iraio- Iruerrekata- Baiarrate- Lareoko urtegia- Sarastarri- Elorreta- Muñoaundi- Agauzko harratea- Aldatsoko iturria- Martinsaroeko lepoa- INTSUSTIko iturria- Atxuripe- Kobaegi baserria- Errekarteko iturria- Lasarteko lepoa- Beingo zelaia- Amundarain baserria- Saletxeberriko ekarra- Arrizabalaga- Mendiola- Hilerria- Arzubi- Iztator- Joxemiel Barandiaran eskola- AUZOETA kiroldegia.
Antolatzailea: Ataun Kirol ElkarteA
Babeslea: Ataungo udala
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
JOXEMIEL BARANDIARAN JAKINTZA 3B |
ATAUN |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 09:30 IXTCHEL IRASTORZA |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3 JAKINTZA 3B |
ATAUN |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 10:30 OINATZ AIZPURUA |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
AITXURI JOXEMIEL BARANDIARAN 4
|
ZEGAMA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 09:45 EKHI A. – JULEN A. – ENAITZ A. – ABDOU.
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JAKINTZA 3A JOXEMIEL BARANDIARAN 3A
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 16:00 ZUHATZ SUKIA
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3B OLABERRIA
|
ATAUN |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 17:15
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
LAIOTZ JOXEMIEL BARANDIARAN 3C
|
SEGURA |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 16:30 AMETS SUKIA
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4A LARDIZABAL
|
ATAUN |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 17:15
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
SAN ANDRES JOXEMIEL BARANDIARAN 4B
|
ORMAIZTEGI |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 17:15 KONOR IRASTORZA
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4D UGARO 4B
|
ATAUN |
MARTXOAK, 13 OSTIRALA 17:40
|
NESKA ALEBINAK |
ATLETISMOA |
60M. – 60M.H. – 1000M. – 4X60M. PISUA – LUZERA - ALTUERA |
ORDIZIA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 09:45 SARA E. – ARENE E. – LEIRE I. |
NESKA ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
HERNANI JOXEMIEL BARANDIARAN
|
DONOSTIA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 16:30
|
NESKA ALEBINAK |
PALETA |
PELLO ERROTA A JOXEMIEL BARANDIARAN
|
ZUMAIA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 16 :30
|
MUTIL ALEBINAK |
ATLETISMOA |
60M. – 60M.H. – 1000M. – 4X60M. PISUA – LUZERA - ALTUERA |
ATAUN |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 09:45 JAGOBA A. – ARATZ L. – ENEKO I. AXEL – AITOR K. |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
ZESTOA JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
DONOSTIA |
MARTXOAK, 14 LARUNBATA 18:00 |
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
JAKINTZA 3A JOXEMIEL BARANDIARAN
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 10:30 NEHIA S. – IZARO V. – JUNE A. ENERITZ D. – NAROA P. – JOANE Z. |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
URDANETA 3C JOXEMIEL BARANDIARAN 3
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 10:15 MARTIN K. – ARATZ L. – ANER M. JULEN M. – SUSTRAI M. |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ARETO FUTBOLA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4 LA SALLE 4A
|
ATAUN |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 09:00 UDAI R.
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3A AITA IPARRAGIRRE 3B |
ATAUN |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 17:00
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
MURUMENDI JOXEMIEL BARANDIARAN 3B
|
BEASAIN |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 16:45 IÑIGO ARELLANO
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3C JAKINTZA 3A
|
ATAUN |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 17:15
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
SAN BENITO 4 JOXEMIEL BARANDIARAN 4A
|
LAZKAO |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 16:15 JON ERAUSKIN
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4B UGARO 4A |
ATAUN |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 17:30
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JAKINTZA 4C JOXEMIEL BARANDIARAN 4D
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 6 OSTIRALA 16:45 UDAI RAMIREZ
|
NESKA ALEBINAK |
ARETO FUTBOLA |
JAKINTZA 5A JOXEMIEL BARANDIARAN
|
ORDIZIA |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 09:00 MAIALEN J. – JUNE R. – MADDI U. – NAIA A. |
MUTIL ALEBINAK |
ARETO FUTBOLA |
SAN BENITO 5B JOXEMIEL BARANDIARAN 5A
|
LAZKAO |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 09:45 ANARTZ G. – IÑAKI A. – DUARTE D.
|
MUTIL ALEBINAK |
ARETO FUTBOLA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5B LA SALLE 5B |
ATAUN |
MARTXOAK, 7 LARUNBATA 10:00 AIMAR AIERBE. |
BENJAMINAK ALEBINAK |
MENDIZALETASUNA |
ESKOLARTEKO IBILALDI NEURTUA |
ATAUN |
MARTXOAK, 8 IGANDEA 08:30
|
Jadanik jakingo duzuen bezala, Gipuzkoako Mendizale Federazioak aurtengo Goierriko Eskolarteko Mendi Lehiaketa antolatzeko ardura Ataun Kirol Elkarteari eman dio.
Hori dela eta, bi ibilbide antolatu dira: bata luzea, 3 ordu eta erdikoa eta bestea motza, 2 ordukoa gutxi gorabehera.
Bi ibilbideek irteera eta helmuga eskola ondoan dagoen Auzoeta kiroldegian izango dute. Parte hartzaileek 08:30etatik 09:00etara bitartean irtetzeko aukera izango dute. Antolatzaileek aurretik izena ematea eskertuko lukete. Horretarako korreo helbide bat jarri dute:
E-mail hau spam roboten kontra babestuta dago. JavaScript aktibatuta izatea behar duzu hau ikusteko.
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN SAN BENITO 4B
|
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 09:30 INTZA MAIZA |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3 SAN BENITO 3E
|
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 10:15 NICOLAS CONTRERAS |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
SAN ANDRES 4A JOXEMIEL BARANDIARAN 4
|
ORMAIZTEGI |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 10:15 ABDOU. – KONOR I. – JON E. – ENAITZ I.
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
AITA IPARRAGIRRE 3A JOXEMIEL BARANDIARAN 3B
|
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 118:30
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3C AITXURI |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:15
|
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
LIZEO 4B JOXEMIEL BARANDIARAN 4A
|
BEASAIN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:00 ENAITZ ARTOLA |
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4B JAKINTZA 4E |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:00 |
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
AITA IPARRAGIRRE 4C JOXEMIEL BARANDIARAN 4D
|
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 18:45
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5B JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 18:15 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5D AITXURI
|
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:30
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 6A LARDIZABAL |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 17:45
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5D LARDIZABAL |
ATAUN |
OTSAILAK, 20 OSTIRALA 18:00 |
NESKA ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN LIZEO 5A
|
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 11:00 OLATZ IRASTORZA |
NESKA ALEBINAK |
PALETA |
LARDIZABAL JOXEMIEL BARANDIARAN |
AIA |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 16 :00 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5A MURUMENDI 5B |
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 11:45 IÑAKI ARRATIBEL
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN LA SALLE 5A |
ATAUN |
OTSAILAK, 21 LARUNBATA 12:30 MARKEL GALPARSORO |
NESKA – MUTIL ALEBINAK |
KROSA |
1300M. |
ORDIZIA (OIANGU) |
OTSAILAK, 22 IGANDEA 11:45 |
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
ATSEDENA
|
|
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKUBALOIA |
LARDIZABAL 3A JOXEMIEL BARANDIARAN 3
|
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 7 LARUNBATA 09:15 SUSTRAI M. – ZUHATZ S. – AMETS S. EKAITZ A. – OINATZ A. |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4 LARDIZABAL 4A
|
ATAUN |
OTSAILAK, 7 LARUNBATA 09:30 JULEN ARAMENDI
|
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
LARDIZABAL B JOXEMIEL BARANDIARAN 3A |
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 16:30 NICOLAS CONTRERAS |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3B LA SALLE |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:30 |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKU PILOTA |
LIZEO 3 JOXEMIEL BARANDIARAN 3C |
BEASAIN ANTZIZAR |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:15 XIKER ETXEBERRIA |
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4A JAKINTZA 4D |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:00 |
MUTIL BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4D LIZEO 4A |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:15 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5A JOXEMIEL BARANDIARAN 5D |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 17:45 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
LARDIZABAL JOXEMIEL BARANDIARAN 5B
|
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 18:00 ENEKO IMAZ
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
AITXURI JOXEMIEL BARANDIARAN 6A |
ZEGAMA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA 16:15 UNAX BARANDIARAN
|
NESKA - MUTIL ALEBINAK |
ATLETISMOA |
60M. – LUZERA - PIXUA
|
ORDIZIA |
OTSAILAK, 7 LARUNBATA 09:15 OLATZ I. – AIMAR A. – ENEKO I. – ARATZ L. – AITOR K. |
NESKA – MUTIL ALEBINAK |
HERRI KIROLAK |
GIZA PROBA – SOKATIRA – TXINGA ZAKUA – KOSKOLAK |
ORDIZIA |
OTSAILAK, 7 LARUNBATA 10:45
|
NESKA MUTIL ALEBINAK |
KROSA |
GIPUZKOAKO TXAPELKETA |
HERNANI |
OTSAILAK, 8 IGANDEA 10:00 |
ATAUN KIROL ELKARTEA |
|||||
TOKIA |
EGUNA |
ORDUA |
KIROLA |
MAILA |
PARTIDA |
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:20 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
LARDIZABAL 3 JOXEMIEL BARANDIARAN 3A |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:45 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3B LA SALLE |
BEASAIN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
18:00 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
LIZEO 3 JOXEMIEL BARANDIARAN 3C |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:15 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4A JAKINTZA 4D |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:30 |
ESKU PILOTA |
BENJAMINAK |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4D LIZEO 4A |
ZALDIBIA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
18:45 |
ESKU PILOTA |
ALEBINAK |
LARDIZABAL JOXEMIEL BARANDIARAN 5B |
ATAUN |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
18:00 |
ESKU PILOTA |
ALEBINAK |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5A JOXEMIEL BARANDIARAN 5D |
ZEGAMA |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
17:00 |
ESKU PILOTA |
ALEBINAK |
AITXURI JOXEMIEL BARANDIARAN 6A |
IDIAZABAL |
OTSAILAK, 6 OSTIRALA |
20:00 |
ESKUZ BINAKA |
MUTIL INFANTILAK |
ATXURBIDE ATAUN |
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN URDANETA 4B |
ATAUN |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 11:00 JUNE ANZA |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3 UEDANETA 3C
|
ATAUN |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 09:00 XIKER ETXEBERRIA |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4 LA SALLE 4A
|
ATAUN |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 10:00 UDAI RAMIREZ
|
NESKA ALEBINAK
|
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN AITA IPARRAGIRRE 5A
|
ATAUN |
ATZERATUTA
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 5D JOXEMIEL BARANDIARAN 5B |
ATAUN |
URTARRILAK, 30 OSTIRALA 17:15 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BERANDIARAN 6A JOXEMIEL BARANDIARAN 5A
|
ATAUN |
URTARRILAK, 30 OSTIRALA 17:00
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
LIZEO 5B JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
BEASAIN |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 09:15 UNAX A. – LOGAN I. – JAGOBA A. |
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
URDANETA 5C JOXEMIEL BARANDIARAN 5B
|
ORDIZIA |
URTARRILAK, 31 LARUNBATA 10:15 TELMO M. – UNAX B. – UNAI E. |
BENJAMINAK ALEBINAK |
MENDIZALETASUNA |
OLABERRIA – ARANTZAMENDI – ATAUN |
OLABERRIA |
OTSAILAK, 1 IGANDEA 09:00 SAN MARTINGO PLAZAN
|
JOXEMIEL BARANDIARAN ESKOLA KIROLA 2014-15 KARTELERA |
||||
MAILA |
KIROLA |
PARTIDUA |
TOKIA |
EGUNA - ORDUA KOTXEAK-ARDURA |
NESKA BENJAMINAK 3. ETA 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN LAIOTZ 4
|
ATAUN |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 10:30 GOIURI ARRUABARRENA |
MUTIL BENJAMINAK 3. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 3 AITA IPARRAGIRRA 3 |
ATAUN |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 09:30 MARTIN KEREJETA |
MUTILAK BENJAMINAK 4. MAILA |
ESKUBALOIA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 4 URDANETA 4B |
ATAUN |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 08:30 ENAITZ IZAGIRRE
|
NESKA ALEBINAK
|
ESKUBALOIA |
AITXURI JOXEMIEL BARANDIARAN
|
ZEGAMA |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 08:15 MAIALEN J. – JUNE R. – NAIA A. – SARA E.
|
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
JOXEMIEL BARANDIARAN 6 JOXEMIEL BARANDIARAN 5D |
ATAUN |
URTARRILAK, 16 OSTIRALA 17:00 |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
AITXURI 5 JOXEMIEL BARANDIARAN 5B |
ZEGAMA |
URTARRILAK, 16 OSTIRALA 16:30 JAGOBA APALATEGI |
MUTIL ALEBINAK |
ESKU PILOTA |
LARDIZABAL JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
ZALDIBIA |
URTARRILAK, 16 OSTIRALA 18:00 HODEI ZABALETA |
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
SAN BENITO 5A JOXEMIEL BARANDIARAN 5A |
LAZKAO |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 09:45 MIKEL A. – IÑAKI A. – DUARTE D. |
MUTIL ALEBINAK |
ESKUBALOIA |
UGARO JOXEMIEL BARANDIARAN 5B |
LEGORRETA |
URTARRILAK, 17 LARUNBATA 09:15 AXEL G. – HODEI Z. – AITOR K. |
NESKA - MUTIL ALEBINAK |
KROSA |
NESKAK : 1300M. MUTILAK : 1800M.
|
LAZKAO |
URTARRILAK, 18 IGANDEA 09 :30
|